Skladem 3 ks

Balzám na ruce s antibakteriálními účinky bez alkoholu 500 ml

Jedná se o balzám na ruce s antibakteriálními účinky s dlouhou dobou účinku. Po nanesení vytváří gel na pokožce dlouhotrvající „film“. Tento produkt ničí viry, bakterie a plísně. Odpovídá všem normám v EU. Chraňte sebe a své blízké. Láhev má FLIP – TOP uzávěr pro opakované použití. Účinnými látkami jsou Dermosoft Decalact = Sodium Caproyl/Lauroyl Lactyl Lactate, který svou funkcí nahrazuje historický a již nepoužívaný Triclosan. Kvalitě výrobku také přispívá kajeputová silice, která je bohatá na 1,8-Cineole (Eucalyptol), který je 13x účinnější než Fenol.

Jedná se o kosmetický přípravek.

Účinky:

    Virocidní (EN 14476) – ničí viry, chřipku, koronavirus a herpes
    Baktericidní (EN 1276) – ničí bakterie
    Fungicidní (EN 1650)

Návod na použití:

    Dávku cca 5-10 ml gelu naneste na ruce a vetřete do pokožky. Pokožku neoplachujte! Gel je pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení:

    Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxythanol, Triethylene Glycol, Sodium Caproyl, Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Benzalkonium Chloride, Melaleuca Leucadendron, Cajaputi Oil, Linalool, Limonene.

Skladování:

    5-25°C, mimo dosah slunečního záření

Rozhodnutí, zdali používat klasické dezinfekční prostředky je na každém z nás. Náš výrobek pokožku nevysušuje, jelikož neobsahuje žádná organická rozpouštědla, která by odmašťovala přirozenou lipidickou bariéru. Pokožka na povrchu kromě keratinocytů obsahuje i svoji přirozenou mikroflóru, která se častým mytím a odmašťováním ničí. Resp. tou desinfekcí se zničí i tělu prospěšné mikroorganismy a taková pokožka bez ochranné bariery je mnohem citlivější a náchylnější na další patogeny, které na ni dopadají. Ve výsledku to může mít ještě drastičtější následky.