Skladem více jak 5 ks

Dezinfekce na povrchy Flore Sanita 5 L

Dezinfekce podlah, povrchů, nábytku, hygienického náčiní a zařízení a sanitární keramiky, také na dezinfekci pitné vody a dezinfekci bazénů

Je vhodný též na odstranění plísní, virů a baktérií.

prostředek je nově testovaný dle ČSN EN 14476+A2:2020 a je virucidní!

Doporučené dávkování je závislé na příslušné aplikaci přípravku.

1. Dezinfekce podlah, povrchů, kuchyňského a hygienického náčiní a zařízení a sanitární keramiky

Slouží k čištění a dezinfekci podlah, nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní. Použijte roztok z 1,5 litru FLORE SANITA a 8,5 litrů vody. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou. Nesmí se používat na kovové a smaltované povrchy, předměty z barevných kovů a polyamidu, na tkaninu, kůži, dřevo a gumu. Nestálobarevné předměty se mohou odbarvovat.

2.  Likvidace plísní a bakterií na stěnách, dřevu obkládačkách apod.

Používá se neředěný. Napadená místa se postříkají ze vzdálenosti 10 až 20 cm a po 15 až 20 minutách se ošetřené místo může omýt vodou nebo se přípravek nechá zaschnout. Plíseň se před postřikem neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Při silném napadení se postup několikrát opakuje. Nesmí se používat na kovy. Kovové předměty při zasažení ihned opláchnout vodou.

3.  Dezinfekce pitné vody ve studnách, samospádových vodovodech apod.

Dávkujte na každých 1000 litrů  pitné vody 20 ml FLORE SANITA. Vodní hladinu skrápějte     naředěným roztokem FLORE SANITA (například namíchat v kbelíku nebo jiné vhodné plastové nádobě). Po 30 minutách je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.
4.  Dezinfekce a likvidace řas v bazénech

FLORE SANITA lze použít jako celosezónní dezinfekční prostředek pro provoz bazénů ošetřovaných přípravky na bázi chlóru. Iniciační dávka: Jako první iniciační dávku do bazénu dávkujte 160 ml na 3 m3 vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 litrech vody (například namíchejte v kbelíku nebo jiné vhodné plastové nádobě) a pak vlijte po částech do bazénu. Udržovací dávka: Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chlóru v bazénu dávkujte 80 ml FLORE SANITA na 3 m3 vody. Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšenému provozu. Dávkujte jednorázově 240 ml FLORE SANITA na 3 m3.