Skladem více jak 5 ks

Cestovní kufr T-class 1991, PP, TSA, DoubleLock (světle modrá)

Na sezónu 2020 jsme připravily novinku v podobě čistě polypropylenových kufrů. Tedy lehkého, pružného a odolného materiálu, který díky svým vlastnostem je mnohem odolnější, než například materiál ABS. Polypropylen (PP) i při výrobě velmi tenkých částí neztrácí na pevnosti a pružnosti. Z tohoto důvodu jsou kufry z polypropylenu obvykle lehčí a odolnější.

T-CLASS - Top, travel, tourism představit si podtím můžete cokoliv, ale pravda je taková, že je to kombinace TOP kvality za cenu, která TĚŠÍ. Náhradní díly u nás běžně v prodeji.

Polypropylen - Extrémně pevný a lehký materiál, který při kontaktu s ohněm produkuje jen malé množství kouře a minimum toxických látek.

Stálobarevnost - Výrobky z polypropylenu se pyšní širokou škálou barev. Navíc díky jejich kompletnímu probarvení si udržují stálou barvu po celou dobu životnosti kufru.

Zapuštěný kódový TSA zámek - Je vhodný na letištích kdy ochrání vaše zavazadlo před poškozením či rozbitím při náhodné kontrole zavazadel bezpečnostními agenty. Při jakémkoli podezření mají tito agenti právo prohledat zavazadla i za použití násilí, což může u kufrů a cestovních tašek bez uzpůsobeného zámku způsobit jejich zničení. Máte-li TSA zámek, pak se agenti do zavazadla snadno dostanou pomocí TSA klíče, který vlastní pouze oni, a váš kufr zůstane po prohlídce zcela nepoškozený.

Vzhledem k zapuštění zámku přímo do těla kufru je prakticky vyloučeno poškození zámku při manipalaci na letišti.

DoubleLock zip - Tyto zipy není možné běžným mechanickým způsobem narušit. Jedná se o bezpečnější variantu, jak proti vniku z vnějšku, tak i ochraně vašich věcí, kdy je kufr přeplněn. Zipy díky dvojitému zasazení do sebe, vydrží velký tlak.

Hliníková rukojeť - Zcela přepracovaná hliníková rukojeť společně s jejím uložením. Díky tomu je u kufru dosaženo zvětšení úložného prostoru a zároveň zvýšení tuhosti rukojeti.

Madla - Usazení madel do zvláštních konzolí skrz korpus kufru zajistí pohodlnější manipulaci a rapidně sňižuje možnost vytržení, při vyšších vahách. Madla naleznete na vrchní a boční straně, tím je dosaženo maximálního pohodlí a možnosti manipulace s kufrem.

Kolečka - Čtveřice tichých (Nylon + TPU) otočných koleček o 360°.

Postraní nožičky - Pro možnost položení nebo postavení na boční stranu slouží čtveřice nožiček na delší straně.

Vnitřek kufrů - Je vyroben z polyesteru 150T s vysokou hustotou. Vnitřní uspořádání je na dvě samostatné poloviny. Jedna polovina je osazena popruhy, druhá plně uzavíratelná kapsou se zipem. Dále naleznete ve vybavení vnitřku kufru tři samostatné kapsy. Pro snadnou výměnu koleček, madel a zámků je v polstrování umístěň servisní zip.

Prodloužená záruka - Tři (3) roky na skořepinu a  všechny součásti kufru.

Náhradní díly k těmto kufrům máme v prodeji.

Parametry kufrů i s doplňky:

kufr velikosti XL - velký kufr "LOĎÁK"

rozměr kufrů:

75x 51 x 30cm

váha:

4,4 kg

objem kufru:

102L

Odolné kufry od www.obchod-detem.cz